Kdo by je neznal? Dvojice Koven je věhlasně známá svými energickými ujetými shows. A proč ujetými? Kdo jiný, než Katie by byla schopná vylézt na konstrukci stage a prakticky dolů hlavou vám zpívat její největší hitovky? Její pozitivní energie a láska k své práci je pak slyšet i v jejich produkci, která zní na akcích po celém světe. Není pak divu, že jméno Koven je na prudkém vzestupu směrem ke hvězdám. A na své cestě se samozřejme zastaví i v naší galaxii Bassproof.
Aby byla naše akce v absolutní rovnováze, druhý host pochází z opačného spektra dnb produkce. Slovenská legenda DEPHZAC je v produkci až neuvěřitelně všestranný, co ostatně dokazuje i jeho poslední LP. Jeho domovem je však vždy neúprosná temná a valivá basová linka doplněna o úderné old schoolové bicí.
Producentskou enklávu pak doplní domácí legendy X.Morph a MOREBEAT, které snad již ani nemusíme představovat. Ostatní jména na line-upu jsou pak samý ostřílení DJs. Milovníkům neúprosných beatů se jistě zalíbí Ghostbuster a DJ Hrr.nec. Zoufat ale nemusí nikdo. CHCKMT, Popelka, CrashMan, P0RNZ a KRU se postarají o celovečerní rozmanitost.
Akce bude probíhat venku za Faválem jako OPEN AIR, avšak počasí je vrtkavé a nelze na něho spoléhat, proto v případě nepříznivých podmínek přesuneme akci do klubu a začneme klasicky večer a to na obou stages. Tak jako tak se v klubu odehraje afterparty až do rána..
Sponzorem akce je jedna z nejlepších domácích značek s CBD produkty, Czech CBD. Jestli se chceš hodit do pohody, nezapomeň si klofnout jeden z jejich produktů.

*****************************************************************************
Bassproof w/ KOVEN (OPEN AIR)

DJs:
KOVEN, DEPHZAC, X.Morph, Morebeat, Ghostbuster,
Hrr.nec, CHCKMT, Popelka, CrashMan, Pornz, KRU, Bree

Kdy / When: 29.08. 2020
Kde / Where: Brno, u klubu Favál
Start: 21:00
Konec / End : 06:00
Vstup / Entry: 300 Kč
Předprodej smsticket – https://bit.ly/3h0LK6o

Zvuk VOSA sound system, roušky sebou.